• ginuwine

  1.
  Elgin Baylor Lumpkin, Jr. (d. 15 Ocak 1970), bilinen adıyla Ginuwine, ABD'li R&B şarkıcısı ve aktör. 1996 yılından beri Epic Records şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.
  2000'li yıllarda önemli parçalara imza atan Ginuwine, ilk çıkışını prodüktörlüğünü Timbaland'in üstlendiği "Pony" adlı şarkıyla gerçekleştirmiş olsa da "Differences" single'ı 3 hafta boyunca Amerika listelerinde zirvede kalmış ve Ginuwine bu şarkı sayesinde ünlenmiştir.

  Neyse tanimi gectikten sonra bu pony’nin en seksi versiyonunu sizlere gecenin köründe armagan ediyorum.

  https://youtu.be/hgPwx0DjrWw
  3 ... kutsal bakire
 • bu saatte herkesin cima etmesi

  1.
  Bu online kisilerin hepsinin yaptığı eylem. Ah ah hizliresimin dili olsada konuşsa.
  4 -1 ... kutsal bakire
 • papa joan

  1.
  ilk ve tek kadın papadır.
  https://www.youtube.com/watch?v=B-reCJQGy7w+
  hikayesine bu videoda yer verilmektedir.
  2 ... kutsal bakire
 • tissot vs swatch

  1.
  2 saat markasının karşılaştırmasıdır. saat alacağım arkadaşlar ama karar veremedim. tissot daha kaliteli gibi bilen yeşillendirsin please.
  1 ... kutsal bakire
 • paris tren istasyonu

  1.
  https://video.uludagsozluk.com/v/intouchables-150418/


  ortasında piyano çalabileceğiniz fransa'nın en gelişmiş tren istasyonudur. işte bu tür erkekleri görünce, türk kızına bok atanlarda yiyorsa çıksın yapsın diyesi geliyor insanın.
  2 ... kutsal bakire
 • ütü ile yemek yapmak

  1.
  Az sonra yapmaya calisacagim eylemdir. Ocagimin detantoru olmadigindan dolayi utunun ustune tava koyup tavada yemek yapicam. Daha once yapan varsa yesillendirebilir mi acaba.
  2 -2 ... kutsal bakire
 • los noches

  1.
  Bleach animesindeki, hollowlarin ana yurdu olan hueco mundodaki, 10 güçlü espadanin yasadigi yerdir. Bir nevi saray gibi birşeyin adı bu los noches.
  2 ... kutsal bakire
 • sevdiğiniz insana siktiri çekmek

  1.
  kolay değildir. insanı en zor duruma sokan şeylerden birisidir zannımca. zaten kaybetme korkusu olan birisisiniz, birde üstüne nasıl ''defol'' diyebileceksiniz değil mi? karşınızdaki de bunu bildiğinden ağzınıza sıçıyor zaten. evet bende siktiri çektim ancak hakedene hakkını vermek farzdır. yanınızdayken hayatınızı s.kmesine izin vereceğinize, def edip kendi hayatınızı kendiniz s.kmelisiniz. gururlu bir harekettir bu bakımdan.
  4 ... kutsal bakire
 • otogarda ezili jiteli konuşan insanlar

  1.
  Beni delirten niteliksiz ırk mahsulü insanlardir. Çöp ırka mensupturlar. 2 dakika mola verince, yurdum insanlarını aratır cinsten hareketler ve kelimeler sarfederler. Ezili jiteli konuşup, la oglım bilooğv diye hayvan gibi bagirmalariyla, insanlari rahatsiz etmeleriyle ve bakislariyla soyup soyup giydirmeleriyle ünlüdürler.
  1 -1 ... kutsal bakire
 • reopold

  1.
  11. Nesil bir yazarcik hosgelmistir efenim.
  Edit: allahless sopar a gelsin. (#37454073)
  2 ... kutsal bakire
 • yeni şeyler getiriyorum